Menu

Obrali lídra tabulky Dynamo má tři body z duelu proti Spartě

Dynamo má tři body z duelu proti Spartě

07. 12. 2019 - 19:59

Vítězná série pražské Sparty skončila po devíti kolech. Poněkud překvapivě v Pardubicích, kde dnes poslední tým extraligové tabulky porazil lídra soutěže. Dynamo rozhodlo v poslední třetině dvěma góly během minuty.

HC Dynamo Pardubice – HC Sparta Praha 4:3 (1:0, 1:3, 2:0)

Branky a nahrávky: 6. R. Kousal (T. Voráček, Tybor), 24. Machala (Holland, Harju), 51. Tybor (Kusý), 52. R. Kousal (Mandát, Tybor) – 23. Buchtele (Košťálek, Forman), 26. Rousek (Smejkal), 35. T. Dvořák (Smejkal, Rousek). Rozhodčí: Hejduk, Micka – Frodl, Komárek. Vyloučení: 2:5, navíc Holland (Pardubice) 5 minut + do konce. Využití: 2:0. Diváci: 8307.

HC Dynamo Pardubice: Kacetl – Eklund, Holland, J. Kolář, T. Voráček, Mikuš, Ivan – Mandát, R. Kousal, Tybor – Machala, Harju, D. Kindl – Kusý, R. Vlach, Látal – M. Beran, Pochobradský, T. Knotek – Poulíček. Trenéři Bělohlav a Janecký.

HC Sparta Praha: J. Sedláček – T. Dvořák, Jurčina, Kalina, Blain, Polášek, Košťálek, Piskáček – Kudrna, Sukeľ, Říčka – Smejkal, Tomášek, Rousek – Buchtele, Pech, Forman – Vitouch, V. Růžička, Dvořáček. Trenéři Krupp a J. Nedvěd.